Fiberpatch 50/125 LC-LC – 20 m LSZH

SKU: LET-OM2-LC/LC-O20
499,- inkl. mva
Antall:

3 på lager (flere kan bestilles)

0.5
5 × 10 × 10 cm

3 på lager (flere kan bestilles)

Send meg en epost når denne er på lager

Beskrivelse

Standard Multimode (to ledere) + duplex (to sett plugger) LC-LC fiberoptisk.

Fordelen med å legge fiberoptiske kabler vs. CAT6-7 er mange, den viktigste er at du til enhver tid vil ha tilstrekkelig båndbredde. I kombinasjon med en HDMI-extender kan du sende 4K (og senere 8K++) signaler over lange strekk uten mulighet for interferens og andre potensielle issues som båndbredde som kan skje om du bruker standard nettverkskabler. Extendere for fiberoptiske kabler blir i tillegg stadig rimeligere (se under kategorien AV switcher / extendere for vårt utvalg).

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.

Bli den første til å omtale “Fiberpatch 50/125 LC-LC – 20 m LSZH”

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

Du liker kanskje også…